Fondacija Tempus u svom IT timu pruža mogućnost za studentski posao. Više detalja možete naći na ovom linku.

Opis poslova:

  • Pružanje tehničke pomoći kolegama u svakodnevnom radu na softverskim alatima;
  • Tehničko održavanje vebsajtova Fondacije (WordPress, MySQL, CSS);
  • Održavanje Office 365, SharePoint Online i PowerApps aplikacija;
  • Pomoć u održavanju računarske opreme i računarske mreže Fondacije;
  • Kreiranje korisničkih uputstava za različite procese korišćenja softverskih alata;
  • Obavljanje i drugih tekućih poslova vezano za tehničku opremu i IT rešenja (softver i hardver);

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo iz oblasti informacionih tehnologija;
  • Poznavanje engleskog jezika na nivou B2;
  • Dobro poznavanje Microsoft Office paketa (Word, Excel, Powerpoint);
  • Dobro poznavanje rada operativnih sistema Windows i MacOS;
  • Sposobnost za samostalan rad i za rad u timu;
  • Poznavanje MySQL, WordPress;
  • Iskustvo u radu sa Office 365 paketom je prednost;
  • Iskustvo u radu sa SharePoint Online i PowerApps je prednost.

Rok za prijave je 15. april.

Ovaj poziv je završen.